Gra profilaktyczna


Konkurs pt. Gra profilaktyczna został ogłoszony we wrześniu 2006r. Skierowany był do wychowanków świetlic opiekuńczo-wychowawczych.

Do konkursu przystąpiło 9 świetlic. Tematyka gier to oczywiście profilaktyka: uzależnień, bezpiecznych zachowań, atrakcyjnego spędzania wolnego czasu.

Konkurs trwał do 15 listopada. Od tego dnia komisja konkursowa zapraszana przez poszczególne świetlice na prezentacje gier, ocenia efekty pracy dzieci i opiekunów. Komisja wyłoni zwycięzców, dla których przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Finał konkurs pn. Gra profilaktyczna odbędzie się 6 grudnia w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 51 przy ul. Olbrachta 48/56. Oprócz rozstrzygnięcia konkursu i ogłoszenia wyników przewidziano wiele atrakcji w postaci gier, zabaw i pokazów. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają mikołajkowe podarunki.

W programie imprezy przewidziano część sportowo-rekreacyjną (wielobój rekreacyjny, konkursy i zabawy indywidualne) oraz część artystyczną (pokazy brazylijskich sztuk walki, pokazy tańca latynoamerykańskiego, występ formacji taneczno-akrobatycznej).

Data opublikowania: 1 grudnia 2007

Kategorie: , , , ,

Inne aktualności

Warszawa wspiera seniorów z Woli

Zgłoś się do Dzielnicowego Zespołu „Warszawa Wspiera”

Jeżeli: jesteś z grupy wysokiego ryzyka ze względu na wiek lub inne czynniki, nie masz wsparcia ze strony sąsiadów lub rodziny,  jesteś w stanie pokryć koszt zakupów, jednak ze względu na podwyższone ryzyko nie wychodzisz z domu, nie jesteś w kwarantannie, nie jesteś objęty...

Więcej

Granty dla przedsiębiorczych kobiet.

Program Schemat małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet, to program, którego celem  jest zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorców poprzez opracowanie albo opracowanie i wdrożenie...

Pomoc prawna także dla osób wykluczonych cyfrowo

Od 26 marca mieszkańcy mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej udzielanej zdalnie przez adwokatów i radców. Także osoby wykluczone cyfrowo,...