Bieg Główny Women’s Run Wola


W najbliższą sobotę 30. października w Lasku na Kole, jako podsumowanie tegorocznej edycji akcji Women’s Run, odbędzie się Bieg Główny Women’s Run Wola. Zgłoszenia można przesyłać do 29. października.

Aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem zdrowego stylu życia. Bieganie, jako najprostsza forma ruchu, ma zbawienny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu.

Aby przekonać kobiety do tego, jak wiele korzyści przynosi regularne uprawianie sportu, w sierpniu br. rozpoczęła się w Warszawie akcja Women’s Run, w ramach której kobiety w każdą sobotę spotykają się, aby wspólnie biegać pod okiem trenera. Panie biorące udział w cotygodniowych treningach przekonały się, że bieganie nie musi być wyczerpujące. Wręcz przeciwnie – może być relaksujące i wprawiać w dobry nastrój.

Women’s Run różni się od innych tego typu biegów. Nie chodzi tu o rywalizację, chęć zdobycia cennych nagród, tylko o popularyzowanie wśród pań tej właśnie formy aktywności fizycznej. Aktywności, która nie wymaga od nas dużego wkładu finansowego czy wielogodzinnych treningów.

Bieg Główny odbędzie się na dystansie ok. 3 km. Udział w nim wezmą panie, które wyślą swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.womensrun.pl .

Do startujących zawodniczek może dołączyć każdy niezarejestrowany wcześniej uczestnik, jednak końcowa klasyfikacja biegu obejmie osoby, które przesłały swoje zgłoszenie poprzez stronę www.

Nagrodą główną biegu jest Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Oprócz tego na zwycięzców oraz wszystkich zarejestrowanych uczestników czekają atrakcyjne upominki.

Cotygodniowe treningi na Woli potrwają co najmniej do końca listopada 2010 r. W przyszłym roku rusza kolejna edycja programu, również w innych dzielnicach Warszawy.

Organizatorzy:
ABK Grupa agencja komunikacji marketingowej
Urząd Dzielnicy Wola m. st. Warszawy
Partnerzy:
Eveline Cosmetics
Reebok
Lilla House

BIEG GŁÓWNY WOMEN’S RUN WOLA
TERMIN: sobota, 30 października
GODZINA: 11:00
MIEJSCE: Hala Sportowa „Koło”, ul. Obozowa 60, trasa biegowa: w Lasku na Kole

Szczegóły i zapisy na stronie www.womensrun.pl

Data opublikowania: 29 października 2010

Kategorie: ,

Inne aktualności

Miniatura 65898

Kiedy plan miejscowy dla rejonu ul. Wolskiej i Płockiej

Nadal trwają prace związane z opracowaniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla rejonu ul. Wolskiej i ul. Płockiej. Dzielnica zwróciła się do prezydenta Warszawy z prośbą o określenie terminu uchwalenia planu, gdyż przedłużająca się procedura planistyczna i brak planu miejscowego stwarza poważne ryzyko niekontrolowanej zabudowy...

Więcej

Spotkania szkoleniowe w zakresie doradztwa zawodowego na Woli

W ramach wsparcia doradztwa zawodowego i promowania szkół zawodowych w dniach 3 – 6 lutego br. odbyły się spotkania szkoleniowe...

„Zima w mieście” na Woli

Przedstawiciele delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego w Dzielnicy Wola uczestniczyli w zajęciach organizowanych ramach akcji „Zima w mieście” przez...