Panie znów pobiegną na Woli – II Bieg Główny Women’s Run Wola


Już w najbliższą sobotę, 29 października odbędzie się II Bieg Główny Women’s Run Wola. W biegu wystartują głównie panie, które w ramach programu Women’s Run, od kliku miesięcy razem z trenerem biegają w Lasku na Kole oraz na Polu Mokotowskim.

Program przyciąga przede wszystkim panie, które szukają wskazówek, wsparcia profesjonalisty i towarzystwa do biegania, bo jak powszechnie wiadomo, bieganie w grupie bardziej motywuje.

Dodatkowo po prostu miło spędzamy wolny czas i poznajemy ludzi z podobnymi pasjami. W grupie Women’s Run są osoby, które regularnie uczestniczą w zajęciach od ubiegłego roku, ale za każdym razem przybywają też nowe.

„Niektóre Panie zostają na stałe, inne tylko z nami zaczynają, bo potrzebują odpowiedniego wprowadzenia lub zachęty, później biegają własnymi ścieżkami i tylko od czasu do czasu nas odwiedzają. Często też przyprowadzają swoje koleżanki” – mówi trener grupy na Woli.

W ubiegłym roku wydarzenie zgromadziło panie z całej Warszawy i okolic. „Liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Nagradzamy wszystkich, dlatego ważny jest sam udział, zmierzenie się z samym sobą, sprawdzenie swoich możliwości i efektów dotychczasowej pracy” – zachęca organizator.

Bieg Women’s Run odbędzie się na dystansie ok. 3 km, w Lasku na Kole, na warszawskiej Woli. Udział w nim wezmą panie, które wyślą swoje zgłoszenie na adres womensrun@womensrun.pl. Do startujących zawodniczek może dołączyć każdy niezarejestrowany wcześniej uczestnik, jednak końcowa klasyfikacja biegu obejmie osoby, które przesłały swoje zgłoszenie.

Szczegóły na www.womensrun.pl

Organizatorzy Biegu

  • ABK Grupa agencja komunikacji marketingowej
  • Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Partnerzy

  • Green Factory, właściciel marki Fit&Easy
  • SetPoint Doradztwo Żywieniowe

Data opublikowania: 25 października 2011

Kategorie: , ,

Inne aktualności

Miniatura 65898

Kiedy plan miejscowy dla rejonu ul. Wolskiej i Płockiej

Nadal trwają prace związane z opracowaniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla rejonu ul. Wolskiej i ul. Płockiej. Dzielnica zwróciła się do prezydenta Warszawy z prośbą o określenie terminu uchwalenia planu, gdyż przedłużająca się procedura planistyczna i brak planu miejscowego stwarza poważne ryzyko niekontrolowanej zabudowy...

Więcej

Spotkania szkoleniowe w zakresie doradztwa zawodowego na Woli

W ramach wsparcia doradztwa zawodowego i promowania szkół zawodowych w dniach 3 – 6 lutego br. odbyły się spotkania szkoleniowe...

„Zima w mieście” na Woli

Przedstawiciele delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego w Dzielnicy Wola uczestniczyli w zajęciach organizowanych ramach akcji „Zima w mieście” przez...