NIEODPŁATNE KONSULTACJE UROLOGICZNE DLA KOBIET I MĘŻCZYZN JUŻ W SOBOTĘ 23 MARCA


Zapraszamy na nieodpłatne konsultacje specjalistów urologów dla kobiet i mężczyzn 23 marca 2013 r. w godzinach 9:00 – 15:00 w Szkole Podstawowej nr 148 im. Hugona Kołłątaja, ul. Ożarowska 69.

 

Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod numerem: 516 705 065.

 

Konsultacje obejmują profilaktykę:

  • nietrzymania moczu (ntm)
  • przerostu prostaty (gruczołu krokowego)
  • nowotworu prostaty (gruczołu krokowego)
  • innych dolegliwości układu moczowo-płciowego.

Dla zachęcenia i ośmielenia mieszkańców do zadbania o swoje zdrowie – w konsultacjach w dniu 23.03 będą brali udział zarówno pan doktor jak i pani doktor – specjaliści urologii.

 

Badania organizowane są w ramach programu „Wola na zdrowie” realizowanego przez Dzielnicę Wola m.st. Warszawy we współpracy z Fundacją „Wygrajmy zdrowie” im. prof. Grzegorza Madeja oraz we wsparciu Zakładów Farmaceutycznych POLPHARMA.

 

Zachęcamy również do zapisania się na badania i konsultacje w zakresie innych chorób cywilizacyjnych – szczegóły na załączonym plakacie programu „Wola na zdrowie”.

 

W ramach programu Wola na zdrowie, zainaugurowanego przez Dzielnicę Wola w dniu 15 marca b.r, z nieodpłatnych badań i konsultacji skorzystało juz ponad 100 osób.

Pliki

Inne aktualności

Miniatura 72665

Ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienia na wykonanie remontu 3 obiektów upamiętniających oraz przeprowadzenie profilaktyki konserwatorskiej 121 miejsc pamięci narodowej i pomników usytuowanych na terenie dzielnicy Wola.

Tryb Ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienia  Rodzaj Usługi Wartość (limit): Zamówienie publiczne poniżej 130 000 złotych Telefon: 22 325 66 11 Fax: E-mail: wola.wku@um.warszawa.pl Data zamieszczenia postępowania: 2021-05-….. Termin składania ofert: 2021-05-19 16:00 Data wprowadzenia informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty: – Pliki: 1.      Skan...

Więcej
Dziecko, piłka nożna, radość na twarzy

Dzielnicowe Spotkania Piłkarskie „Better Together” – edycja wiosenna

W sobotni poranek, 8 maja rozpoczęła się wiosenna edycja Dzielnicowych Spotkań Piłkarskich „BETTER TOGETHER”.  Mecze rozgrywane są na boisku przy...

PIERWSZE WARSZTATY Z UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ MAŁYM DZIECIOM – ZOBACZ JAK BYŁO.

W dniu 11 maja br. odbyły się pierwsze warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej małym dzieciom. Zajęcia są bezpłatne, dedykowane...