Wielka Gala Wolskich Dni Seniora za nami


Wielka Gala Wolskich Dni Seniora w ramach obchodów Wolskich Dni Seniora odbyła się  23 października 2017 r. w Teatrze Dramatycznym m.st. Warszawy Scena na Woli.

Wolskie Dni Seniora, czyli coroczne wydarzenia skierowane do osób starszych, są wyrazem szacunku i uznania dla seniorów. Obchody Wolskich Dni Seniora to również znakomita okazja do zapoznania się z całoroczną ofertą działań placówek publicznych i pozarządowych, która wzbogaca się z roku na rok.

Galę Wolskich Dni Seniora otworzyli przedstawiciele Rady i Zarządu Dzielnicy Wola. Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Tomasz Kruszyński i zastępca burmistrza Mariusz Budziszewskipodziękowali seniorom i organizacjom seniorskim za uczestnictwo w obchodach i zaangażowanie w działania na rzecz mieszkańców.

Szczególne podziękowania otrzymały Wolska Rada Seniorów, Fundacja „Emeryt”, Stowarzyszenie Uniwersytet III Wielu Woli i Bemowa, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Caritas Archidiecezji Warszawskiej, których zasługi przedstawił naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Mirosław Starzyński. Wyróżnione organizacje otrzymały dyplomy i kwiaty.

Życzenia  seniorom złożył również poseł Michał Szczerba. Na uroczystości obecni byli również  radni: Bożena Krupińska, Agata Pruszczyńska i Wojciech Bartnik.

Po części oficjalnej goście wysłuchali koncertu w wykonaniu Warsaw Camerata á la carte! pod dyrekcją Pawła Kos – Nowickiego. Muzycy wykonali utwory Piotra Czajkowskiego i Josepha Haydna.

Data opublikowania: 24 października 2017

Kategorie: ,

Inne aktualności

Miniatura 71270

OGŁOSZENIE KONKURSÓW NA KANDYDATA NA STANOWISKO DYREKTORA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIELNICY WOLA

Więcej
plakat program Aktywny Senior

Zajęcia i wykłady online dla seniorów – zapisy

W ramach programu „Aktywny Senior” Ośrodek Wsparcia dla Seniorów Ośrodka Pomocy Społecznej serdecznie zaprasza Seniorów mieszkających na Woli na zajęcia...

logo 500+

500+ w 2021 roku. Terminy składania wniosków.

Aby pobierać 500 plus w 2021 roku, trzeba złożyć nowy wniosek. Świadczenie 500 plus będzie wypłacane w nowych okresach rozliczeniowych....