KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW BUDYNKU PRZY UL. PIASKOWEJ 9 – KLATKI: I, V


Szanowni Mieszkańcy,

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy uprzejmie informuje, że planowane jest przeprowadzenie kompleksowego remontu budynku przy ul. Piaskowej 9 w klatkach II, III, IV. Wymaga tego Decyzja Nr – I OT/255/2018 Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla m.st. Warszawy. Na czas prowadzenia remontu mieszkańcy tych trzech klatek schodowych będą musieli opuścić swoje mieszkania. Zgodnie z decyzja Powiatowego Inspektora Budowlanego prace remontowe w budynku powinny zakończyć się do 31 grudnia 2019 r.

Chcemy podkreślić, że stan techniczny klatek I i V nie wymaga prowadzenia prac remontowych. W związku z tym lokale mieszkalne w klatkach I i V nie wymagają wykwaterowania.

Rozumiejąc uciążliwości, które mogą wiązać się z prowadzeniem kompleksowego remontu, uprzejmie informujemy, że na każdym etapie prac będą Państwo mogli zgłosić do Wydziału Zasobów Lokalowych chęć wyprowadzki na czas prowadzonych prac remontowych.

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego budynek objęty jest stałym monitoringiem, a jego stan techniczny kontrolują zamontowane urządzenia pomiarowe. W przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek zagrożenia podjęte zostaną działania interwencyjne. 

W celu zapewnienia Państwu pełnej informacji związanej z remontem budynku przy ul. Piaskowej 9 od dnia dzisiejszego, zostały uruchomione telefony pod którymi można będzie uzyskać informacje związane z zaistniałą sytuacją.

Telefony dotyczące kwestii lokalowych (Wydział Zasobów Lokalowych UD Wola):

Numery stacjonarne czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16:

22 44 35 864, 22 44 35 865, 22 32 56 630

oraz numery telefonów komórkowych czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18

  • 519 047 178
  • 507 737 916

Telefony dotyczące kwestii remontowych (ZGN Wola):

Numery telefonów komórkowych czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18

  • 789 486 389
  • 723 243 699

Jednocześnie zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 21 sierpnia o godz. 18:00 w Sali Sesji Urzędu Dzielnicy Wola, al. Solidarności 90. W spotkaniu wezmą udział władze dzielnicy, przedstawiciele Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami, Ośrodka Pomocy Społecznej, Wydziału Zasobów Lokalowych, Wydziału Oświaty i Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia.

Pliki

Data opublikowania: 9 sierpnia 2018

Kategorie: ,

Inne aktualności

„Eko z Twoją Wolą”, czyli dzieci i młodzież troszczą się o środowisko

Wolskie przedszkola i szkoły od lat działają na rzecz szeroko rozumianej ekologii. W tym roku realizują projekt „Eko z Twoją Wolą”. Celem inicjatywy jest m.in. zmotywowanie wychowanków i uczniów do poznawania najważniejszych wartości lokalnej przyrody, zachęcenie do działań na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego,...

Więcej
Grafika informacyjna, alert pomarańczowy

Komunikat o jakości powietrza 23 lutego – alert pomarańczowy

Informacja Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, który w związku z przekroczeniem dopuszczalnych norm jakości powietrza na obszarze woj. mazowieckiego, ogłosił...

Miniatura 71771

Dzień Bezpiecznego Internetu w Przedszkolu nr 124

9 lutego br. w Przedszkolu nr 124 przy ul. Dzielnej 15 b w Warszawie odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu. W...