STREFA SLOW LIFE I KONCERT ZESPOŁU REBEKA


Na jeden dzień przestrzeń w Wolskim Centrum Kultury zamieni się w strefę relaksu. W sobotę 22 września przy ul. Działdowskiej 6 odbędą się warsztaty kreatywne na temat zdrowego trybu życia i koncert muzyki elektronicznej. Będzie można odpocząć przy basenie i skosztować czegoś orzeźwiającego.

W sobotę 22 września Wolskie Centrum Kultury zaprasza do strefy Slow Life.
Na jeden dzień patio domu kultury przy ul. Działdowskiej 6 zamieni się w przestrzeń relaksu, gdzie będzie się można dowiedzieć, jak złapać równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Odbędą się warsztaty dla dorosłych i dzieci oraz koncert zespołu Rebeka – poznańskiego duetu wykonującego elektro pop, który powraca z nowym singlem Cavergirl.

 

Program Strefy Slow

Warsztaty dla dorosłych

11.00–13.00 – Smaki kawy. Jak zrobić dobrą kawę w domu i czy potrzebujemy do tego skomplikowanego ekspresu ciśnieniowego? Jak rozpoznać jeżyny, wiśnie oraz porzeczkę w czarnym naparze? Jak rozróżnić kawę z Etiopii, Salwadoru czy Gwatemali opowiedzą bariści ze STOR café i palarni kawy HAYB.

14.00–16.00 – Kuchnia wokół ogrodu – warsztaty kuchni kreatywnej. Jak tradycyjne dania kuchni polskiej przygotować w wersji wege i fit. Jak z warzyw z ogrodu zrobić kopytka, sernik czy karminadle? Warsztaty poprowadzi Tadeusz Muller.

17.00–19.00 – Jesienne bukiety – techniki robienia bukietów. Jak krok po kroku stworzyć bukiet? Jakie zasady obowiązują przy łączeniu kolorów oraz jak dbać o cięte kwiaty. O tym wszystkim opowie Marcin Gładki.

Przez cały dzień przy basenie na patio, gdzie będzie można posłuchać słonecznych rytmów, o które zadba Dj Bum oraz spróbować infuzowanych drinków bezalkoholowych. Na spragnionych wyciszenia będzie czekać samochód do spania
i medytacji, nowy projekt artystyczny Dawida Zalevskiego.

19.00 – Koncert zespołu Rebeka, elektroniczny duet z Poznania powraca z nowym singlem Cavergirl.

20.30 – Wizualizacje na budynku

Na warsztaty dla dorosłych obowiązują zapisy: k.tadeusz@wck-wola.pl 
Koszt jednego warsztatu 10 zł.

Na warsztaty dla dzieci oraz pozostałe atrakcje wstęp wolny.

Projekt rozpoczyna cykl warsztatów dla dorosłych i dzieci Wolski Slow Life w ramach którego jeden piątek w miesiącu w Wolskim Centrum Kultury odbywać się będą warsztaty kreatywne.

Data opublikowania: 5 września 2018

Kategorie: ,

Inne aktualności

Pomoc dla organizacji pozarządowych podczas epidemii

W ostatnim czasie rząd wprowadził już trzy wersje tzw. tarczy antywirusowej, jednocześnie samorządy inicjują swoje działania pomocowe. Dla wielu organizacji pozarządowych odnalezienie się w tych dokumentach jest bardzo trudne, często ponad ich możliwości merytoryczne i siły. Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych wychodzi naprzeciw tym...

Więcej

Osobisty Plan Awaryjny- nowy poradnik, dla osób doświadczających przemocy domowej w trakcie epidemii

Stan epidemii i jego konsekwencje dla naszej wolności osobistej nie mogą powodować, że osoby zagrożone przemocą domową zostaną pozostawione bez...

Start 15 Edycji Kampanii Społecznej Lodołamacze 2020

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców  Osób Niepełnosprawnych już od 15 lat przyznają prestiżowe...