STREFA SLOW LIFE I KONCERT ZESPOŁU REBEKA


Na jeden dzień przestrzeń w Wolskim Centrum Kultury zamieni się w strefę relaksu. W sobotę 22 września przy ul. Działdowskiej 6 odbędą się warsztaty kreatywne na temat zdrowego trybu życia i koncert muzyki elektronicznej. Będzie można odpocząć przy basenie i skosztować czegoś orzeźwiającego.

W sobotę 22 września Wolskie Centrum Kultury zaprasza do strefy Slow Life.
Na jeden dzień patio domu kultury przy ul. Działdowskiej 6 zamieni się w przestrzeń relaksu, gdzie będzie się można dowiedzieć, jak złapać równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Odbędą się warsztaty dla dorosłych i dzieci oraz koncert zespołu Rebeka – poznańskiego duetu wykonującego elektro pop, który powraca z nowym singlem Cavergirl.

 

Program Strefy Slow

Warsztaty dla dorosłych

11.00–13.00 – Smaki kawy. Jak zrobić dobrą kawę w domu i czy potrzebujemy do tego skomplikowanego ekspresu ciśnieniowego? Jak rozpoznać jeżyny, wiśnie oraz porzeczkę w czarnym naparze? Jak rozróżnić kawę z Etiopii, Salwadoru czy Gwatemali opowiedzą bariści ze STOR café i palarni kawy HAYB.

14.00–16.00 – Kuchnia wokół ogrodu – warsztaty kuchni kreatywnej. Jak tradycyjne dania kuchni polskiej przygotować w wersji wege i fit. Jak z warzyw z ogrodu zrobić kopytka, sernik czy karminadle? Warsztaty poprowadzi Tadeusz Muller.

17.00–19.00 – Jesienne bukiety – techniki robienia bukietów. Jak krok po kroku stworzyć bukiet? Jakie zasady obowiązują przy łączeniu kolorów oraz jak dbać o cięte kwiaty. O tym wszystkim opowie Marcin Gładki.

Przez cały dzień przy basenie na patio, gdzie będzie można posłuchać słonecznych rytmów, o które zadba Dj Bum oraz spróbować infuzowanych drinków bezalkoholowych. Na spragnionych wyciszenia będzie czekać samochód do spania
i medytacji, nowy projekt artystyczny Dawida Zalevskiego.

19.00 – Koncert zespołu Rebeka, elektroniczny duet z Poznania powraca z nowym singlem Cavergirl.

20.30 – Wizualizacje na budynku

Na warsztaty dla dorosłych obowiązują zapisy: k.tadeusz@wck-wola.pl 
Koszt jednego warsztatu 10 zł.

Na warsztaty dla dzieci oraz pozostałe atrakcje wstęp wolny.

Projekt rozpoczyna cykl warsztatów dla dorosłych i dzieci Wolski Slow Life w ramach którego jeden piątek w miesiącu w Wolskim Centrum Kultury odbywać się będą warsztaty kreatywne.

Data opublikowania: 5 września 2018

Kategorie: ,

Inne aktualności

Letni Piknik Sąsiedzki na Ulrychowie

Orzeźwiająca lemoniada, swojska kiełbasa z grilla, ulrychowskie gofry na tysiąc sposobów i sąsiedzka atmosfera od juniora do seniora – tak w sobotę Partnerstwo na Ulrychowie zainicjowało wspólnie z mieszkańcami działania pobudzające lokalna społeczność. Letni Piknik Sąsiedzki odbył się w domu oraz ogrodzie Domu Sąsiedzkiego...

Więcej

Spotkania z kulturą dla najmłodszych

Od 23 czerwca do 8 września w każdą niedzielę, od 14:30 do 17:30, zapraszamy na cykl imprez artystycznych dla dzieci...

Warszawa w kwiatach i zieleni

Pół tysiąca kwiatów oraz kilka tysięcy nasion trafi do chętnych w ramach Rowerowego Rozdania Roślin. Przez cały czerwiec w różnych...