WYNIKI KONKURSU NA NAJMILSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ


Już po raz drugi został ogłoszony konkurs dla dzieci z wolskich szkół i przedszkoli na Najmilszą Kartkę Świąteczną. Do konkursu przystąpiły dzieci z 15 wolskich przedszkoli i 7 szkół podstawowych.

Barwne kartki wykonane były tradycyjnie kredkami i farbami oraz z plasteliny, wydzierane i wyklejane z papieru, haftowane, malowane lakierem oraz bardzo pracochłonne „trójwymiarowe”. Zachwycała różnorodność technik wykorzystywanych przez dzieci, które za pomocą  koralików, brokatu, cekinów, makaronu, ścinków gazet i waty stworzyły swoje kartki świąteczne.

W nadesłanych pracach królowały ulubione tematy dzieci takie jak: choinka, Święty Mikołaj, renifery, prezenty, bombki, bałwanki oraz narodzenie małego Jezusa.

Przedstawiciele Zarządu Dzielnicy Wola oraz Przewodnicząca Rady Dzielnicy Wola Pani Ewa Statkiewicz wybrali laureatów konkursu.

Trudno było wybrać najpiękniejszą kartkę, bo wszystkie zasługiwały na wyróżnienie, a każda z prac była wyjątkowa.

Przy ocenianiu brana była przede wszystkim pod uwagę samodzielność i pomysłowość wykonania nadesłanej pracy.

W kategorii Przedszkolaki wygrali Franciszek Michalski – Przedszkole nr 116 oraz Lilianna Skrzeczyńska – Przedszkole nr 172, II miejsce zajęła Zuzanna Szmytkowska – Przedszkole nr 234.

W kategorii Szkół podstawowych wygrała Ola Sosnowska – SP 351, a II miejsce zajęła Gabriela Piszczatowska SP 148

Wszystkim, którzy wzięli udział w II edycji konkursu na Najmilszą Kartkę Świąteczną serdecznie dziękujemy, a nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.

Data opublikowania: 11 stycznia 2019

Kategorie: , ,

Inne aktualności

Lato w mieście

Przygotowania do „Lata w mieście” idą pełną parą. W czasie wakacji, od 24 czerwca do 30 sierpnia, warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające w Warszawie będą mogły korzystać z bogatej oferty bezpłatnych zajęć sportowych, edukacyjnych i kulturalnych. Zapisy do programu „Lato w mieście” 2019 prowadzone...

Więcej

Urząd Dzielnicy Wola rezygnuje z plastiku

Urząd Dzielnicy Wola podjął działania w sprawie wypracowania i wprowadzenia w życie dobrych praktyk z zakresu ekologii i ochrony środowiska....

Konkurs na operatora Willi Ulricha

Willa Ulricha, pamiątka po dawnym gospodarstwie ogrodniczym rodziny Ulrychów, zostanie zrewitalizowana. Jak będzie wyglądała po remoncie i jakie będzie pełniła...