„TELEWIZJA KŁAMIE” – SPEKTAKL Z UDZIAŁEM GWIAZD W HALI KOŁO


Przedpremierowy spektakl „Telewizja kłamie” z udziałem znanych i lubianych aktorów odbędzie się 11 lutego w hali „Koło”. Wstęp na  przedstawienie, w którym zobaczymy m.in. Tamarę Arciuch i Bartosza Opanię jest nieodpłatny, a wejściówki dla mieszkańców będą dostępne od 5 do 11 lutego w Urzędzie Dzielnicy Wola przy ul. Żelaznej 99.

Spektakl „Telewizja kłamie” to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Bartosz Opania i Adam Fidusiewicz wcielają się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych i pokazują nie tylko to, co dzieje się na oczach telewidza, ale i życie w studiu telewizyjnym po wyłączeniu kamer.

Autor spektaklu – Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni – gwarantuje dużą dawkę wyśmienitego humoru. Widzowie biorą udział w przedstawieniu wybierając w odpowiednim momencie stację telewizyjną, którą chcą oglądać w danej chwili, a do wyboru mają TVN, TVP, Polsat i TV Trwam.

Tamara Arciuch wystąpi jako Ania Lawendowska, Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz, Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor, Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz. Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa?

Spektakl przeznaczony jest dla widzów w wieku powyżej 16 lat.

Jak zdobyć wejściówkę

Przedstawienie odbędzie się 11 lutego (poniedziałek) o godz. 19.00 w hali „Koło” przy ul. Obozowej 60.

Liczba miejsc jest ograniczona, wstęp na spektakl będzie możliwy tylko z nieodpłatnymi wejściówkami.

Każdego dnia zostanie wydanych po 70 wejściówek. Jedna osoba może otrzymać 2 wejściówki. Będzie je można odebrać na parterze budynku Urzędu Dzielnicy Wola przy ul. Żelaznej 99  (wejście od ul. Żytniej) w terminach:

Wtorek (5.02) w godz. 14.00 – 15.00,

Środa (6.02) w godz. 9.00 – 10.00

Czwartek (7.02) w godz. 14.00 – 15.00,

Piątek (8.02) w godz. 8.15 –9.15,

Piątek (8.02) w godz. 15.00 –16.00,

Poniedziałek (11.02) w godz. 14.00 – 15.00.

Data opublikowania: 4 lutego 2019

Kategorie:

Inne aktualności

Letni Piknik Sąsiedzki na Ulrychowie

Orzeźwiająca lemoniada, swojska kiełbasa z grilla, ulrychowskie gofry na tysiąc sposobów i sąsiedzka atmosfera od juniora do seniora – tak w sobotę Partnerstwo na Ulrychowie zainicjowało wspólnie z mieszkańcami działania pobudzające lokalna społeczność. Letni Piknik Sąsiedzki odbył się w domu oraz ogrodzie Domu Sąsiedzkiego...

Więcej

Spotkania z kulturą dla najmłodszych

Od 23 czerwca do 8 września w każdą niedzielę, od 14:30 do 17:30, zapraszamy na cykl imprez artystycznych dla dzieci...

Warszawa w kwiatach i zieleni

Pół tysiąca kwiatów oraz kilka tysięcy nasion trafi do chętnych w ramach Rowerowego Rozdania Roślin. Przez cały czerwiec w różnych...