OTWARTY WYKŁAD: „Prawa wyborcze i ich realizacja – przywilej czy obowiązek. Jak wybieramy posłów do Parlamentu Europejskiego.”

W dniu 15 maja, w siedzibie Urzędu Dzielnicy Wola al. „Solidarności” 90, odbył się wykład przeprowadzony przez Pana Krzysztofa Lorenza z Krajowego Biura Wyborczego pt. „Prawa wyborcze i ich realizacja -przywilej czy obowiązek. Jak wybieramy posłów do Parlamentu Europejskiego.”

 

Organizatorem był Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Wola oraz Specjalistyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku Fundacji „EMERYT”.

Szczególne podziękowania ze strony organizatorów oraz słuchaczy otrzymał Pan Krzysztof Lorenz, Dyrektor Zespołu Kontroli Finansowania Partii Politycznych i Kampanii Wyborczych Krajowego Biura Wyborczego, za przeprowadzenie wykładu dla mieszkańców pro bono.

 

Więcej informacji o ofercie Specjalistycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Fundacji „EMERYT”, w tym o kolejnych wykładach otwartych, znajdą Państwo na stronie Fundacji:

http://www.fundacja-emeryt.org/

Data opublikowania: 15:39, 15 maja 2019

Kategorie: , , ,

Inne aktualności

Letni Piknik Sąsiedzki na Ulrychowie

Orzeźwiająca lemoniada, swojska kiełbasa z grilla, ulrychowskie gofry na tysiąc sposobów i sąsiedzka atmosfera od juniora do seniora – tak w sobotę Partnerstwo na Ulrychowie zainicjowało wspólnie z mieszkańcami działania pobudzające lokalna społeczność. Letni Piknik Sąsiedzki odbył się w domu oraz ogrodzie Domu Sąsiedzkiego...

Więcej

Spotkania z kulturą dla najmłodszych

Od 23 czerwca do 8 września w każdą niedzielę, od 14:30 do 17:30, zapraszamy na cykl imprez artystycznych dla dzieci...

Warszawa w kwiatach i zieleni

Pół tysiąca kwiatów oraz kilka tysięcy nasion trafi do chętnych w ramach Rowerowego Rozdania Roślin. Przez cały czerwiec w różnych...