OTWARTY WYKŁAD: „Prawa wyborcze i ich realizacja – przywilej czy obowiązek. Jak wybieramy posłów do Parlamentu Europejskiego.”

W dniu 15 maja, w siedzibie Urzędu Dzielnicy Wola al. „Solidarności” 90, odbył się wykład przeprowadzony przez Pana Krzysztofa Lorenza z Krajowego Biura Wyborczego pt. „Prawa wyborcze i ich realizacja -przywilej czy obowiązek. Jak wybieramy posłów do Parlamentu Europejskiego.”

 

Organizatorem był Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Wola oraz Specjalistyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku Fundacji „EMERYT”.

Szczególne podziękowania ze strony organizatorów oraz słuchaczy otrzymał Pan Krzysztof Lorenz, Dyrektor Zespołu Kontroli Finansowania Partii Politycznych i Kampanii Wyborczych Krajowego Biura Wyborczego, za przeprowadzenie wykładu dla mieszkańców pro bono.

 

Więcej informacji o ofercie Specjalistycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Fundacji „EMERYT”, w tym o kolejnych wykładach otwartych, znajdą Państwo na stronie Fundacji:

http://www.fundacja-emeryt.org/

Data opublikowania: 15:39, 15 maja 2019

Kategorie: , , ,

Inne aktualności

Miniatura 62968

Konsultacje – konkursy z zakresu pomocy społecznej na rok 2020 w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Zapraszamy do konsultacji zadań konkursowych w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w roku 2020:   1. Działania socjalno – pomocowe na rzecz osób i...

Więcej
Miniatura 62964

Stolica poszła na rekord- bezpłatny weekend w Warszawie.

Warszawianki i warszawiacy tłumnie poszli do urn! Frekwencja wyborcza wyniosła ponad 77%! W ramach podziękowania warszawski ratusz przygotował nagrodę dla...

1

Dni otwarte w Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjnym i Medycyny Pracy ATTIS

Szanowni Państwo! Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Spółka z o. o. w Warszawie przy ul. Górczewskiej 89 w dniu...