Konsultacje – konkursy z zakresu pomocy społecznej na rok 2020 w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Zapraszamy do konsultacji zadań konkursowych w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w roku 2020:

 

1. Działania socjalno – pomocowe na rzecz osób i rodzin w trudnej sytuacji życiowej poprzez prowadzenie pozyskiwania oraz dystrybucji artykułów rzeczowych, w szczególności artykułów chemii gospodarczej.

2. Działania socjalno – pomocowe na rzecz osób i rodzin w trudnej sytuacji życiowej poprzez prowadzenie sprzedaży na terenie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy artykułów żywnościowych i chemii gospodarczej.

3. Działania socjalno – pomocowe na rzecz osób w wieku emerytalnym: poprawa jakości życia Seniorów Dzielnicy Wola m.st. Warszawy poprzez organizację letniego wypoczynku.

4. Działania socjalno – pomocowe na rzecz osób i rodzin w trudnej sytuacji życiowej poprzez prowadzenie jadłodzielni.

 

Uwagi prosimy przesłać do 5 listopada br. (wtorek) do godziny 15.00 na adres wpietka@um.warszawa.pl

W załączeniu treść projektów ogłoszeń konkursowych.

Pliki

Data opublikowania: 18:02, 15 października 2019

Kategorie: , , , ,

Inne aktualności

Miniatura 63598

XIII Sesja Rady Dzielnicy Wola – 19 listopada 2019 roku

Więcej

Start 33 edycji Międzynarodowego Turnieju Wola Cup.

Start 33 edycji Międzynarodowego Turnieju Wola Cup. Już w najbliższy weekend w hali OSiR Wola „KOŁO” przy ulicy Obozowej 60...

„ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI” W PRZEDSZKOLU Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 310, UL. J. BROŻKA 17

„ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI” W PRZEDSZKOLU Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 310, UL. J. BROŻKA 17 11 listopada 1918 roku to był najszczęśliwszy dzień...