#bądźwidoczny – rusza II edycja kampanii NPROFIT!

Kampania #bądźwidoczny

Panująca niestabilna sytuacja sprawia, że wiele firm dalej znajduje się w trudnym położeniu. W trakcie kampanii #bądźwidoczny, agencja marketingu internetowego NPROFIT, Terdeals (platforma agencji NPROFIT) oraz Adshock chce pomóc przedsiębiorcom zaistnieć na największym rynku – czyli w Internecie.

COVID-19 nie ustępuje i nie rozpieszcza przedsiębiorców. Wiele firm ogłosiło upadłość, a bardzo duża część cały czas walczy o przetrwanie. Celem webinariów jest wsparcie firm, poprawienie ich widoczności, a przede wszystkim – umożliwienie lepszego działania.

Podczas II edycji kampanii #bądźwidoczny (tak jak podczas poprzedniej) prowadzone będą webinaria, udzielane konsultacje oraz publikowane poradniki dla firm.

Harmonogram webinariów:

21.01.2021r. Jak prowadzić i pozycjonować blog firmowy?
25.02.2021r. Współpraca z agencją SEM – czego oczekiwać?
25.03.2021r. Optymalizacja sklepu internetowego
26.09.2021r. Skuteczna optymalizacja Google Ads dla e-commerce
21.10.2021r. Facebook dla e-commerce – istotność remarketingu
09.12.2021r. Google Product Shop – poprawna konstrukcja oraz implementacja

NPROFIT stawia na jakość, a nie na ilość – wychodząc z  założenia, że więcej nie zawsze znaczy lepiej. Buduje wizerunek stabilnej firmy, dzięki której przedsiębiorcy nie boją się nam zaufać.

W 2020 roku agencja przeprowadziła webinaria, poradniki i konsultacje wprowadzające do tematu pozycjonowania i reklamy w Internecie. Uczestnikom dawano wskazówki, z jakich bezpłatnych narzędzi mogą skorzystać, aby być lepiej widocznym w wyszukiwarce. Tłumaczono również jak wyróżnić swoją działalność lokalnie.

Cały zespół Agencji NPROFIT zaangażował się w inicjatywę. Pracownicy jeszcze mocniej zadbali o wysoką jakość i użyteczność tekstów publikowanych na blogu, z których korzystają przedsiębiorcy. Sytuacja, w której znajduje się tak wiele firm, nie jest łatwa, dlatego postanowiono działać dla wspólnego dobra. Jeżeli dzięki pracy firma, która miała upaść, przeniesie swoją działalność do Internetu i uda się jej przetrwać ten niepewny czas, będzie to ogromna satysfakcja i powód do dumy.

Data opublikowania: 21:16, 4 lutego 2021

Kategorie: , ,

Inne aktualności

Miniatura 73165

Szkoła Podstawowa nr 166 – Wycieczka do ZOO

W ramach obchodów Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do ZOO.  Ogród zoologiczny jest  wspaniałym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, a przy tym doskonałą okazją do uzupełnienia wiedzy przyrodniczej. Wszyscy z wielkim zachwytem  podziwiali wspaniałe zwierzęta i przepiękne...

Więcej

Znowelizowano ustawę o dodatkach mieszkaniowych

1 lipca 2021 r. znowelizowano ustawę z dnia 21 czerwca 2001 r. o dodatkach mieszkaniowych (Dz.U.2019.2133 j.t. ze zm.). Poniżej...

Ekopiknik w Przedszkolu Integracyjnym nr 209

W piątek 11 czerwca świętowaliśmy w przedszkolu zakończenie całorocznego projektu ekologicznego „Od najmłodszych lat z ekologią za pan brat”. Na...