„KOBIECA STREFA ROZWOJU – COACHING DLA KOBIET” – Cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń

Marzec to miesiąc pożegnania zszarzałej bieli, a powitania tego co nowe, kolorowe i radosne. To idealny czas na WIOSENNE PRZEBUDZENIE uśpionych marzeń, projektów, które nigdy nie ujrzały światła dziennego oraz zagubionej pod lodem KOBIECEJ MOCY. Dlatego już dziś zapraszamy  kobiety do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach i szkolenia pn. „KOBIECA STREFA ROZWOJU – COACHING DLA KOBIET”. Dedykowane są Paniom, które chcą żyć świadomie, zgodnie ze sobą i swoimi potrzebami.

 

Już od 8 marca 2021 kobiety, mieszkanki Warszawy, bez względu na wiek, wykształcenie, sytuację życiową i status materialny mogą zapisać się na motywujące i wspierające warsztaty i szkolenia coachingowe. Spotkania będą odbywały się online, dwa razy w miesiącu w środy w godz. 17.15- 20.15.

Pierwsze szkolenie odbędzie się 24 marca. (Sprawdź harmonogram warsztatów i szkoleń).

Głównym celem szkoleń jest budowanie poczucia własnej wartości uczestniczek warsztatów, aby każda kobieta mogła wieść udane życie, realizować swoje marzenia i dbać o własny dobrostan. Tematyka spotkań będzie dotyczyła motywacji w życiu i biznesie, radzenia sobie z trudnymi emocjami, a przede wszystkim odnalezienia harmonii i spełnienia w różnych obszarach życia. Każda kobieta, która pragnie zrobić coś dla sobie w życiu osobistym czy biznesie, szuka inspiracji lub konkretnych narzędzi do wprowadzania zmiany, może uzyskać wsparcie merytoryczne i emocjonalne na warsztatach oraz stać się częścią prywatnej, facebookowej grupy  prowadzonej przez specjalistów. Nowa, stworzona specjalnie na potrzeby warsztatów grupa, może stać się przestrzenią, w której kobiety będą miały szansę do wymiany refleksji i doświadczeń oraz poczucia wspólnoty.

Wszystko w bezpiecznej atmosferze, bez wychodzenia z domu.

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczone trenerki z Fundacji Rozwoju Świadomości Emocjonalnej Emocja, które niejednokrotnie pracowały z kobietami pomagając im odnaleźć wewnętrzne pokłady własnej mocy.

 

Zapisy: tel. 504 092 289 lub e-mail: warsztatycoachingowe.wola@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły na stronie www.fundacjaemocja.pl

 

Projekt jest realizowany ze środków Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w ramach realizacji budżetu obywatelskiego na rok 2021.

Pliki

Data opublikowania: 13:50, 5 marca 2021

Kategorie: ,

Inne aktualności

Dzień otwarty w XXIV Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida

27 kwietnia br. o godzinie 18.00. Dzień otwarty w XXIV Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Obozowa 60 w Warszawie Szanowni Państwo, 17 maja br. rozpocznie się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022. W celu zapoznania kandydatów z ofertą edukacyjną, wolskie...

Więcej

Dzień otwarty w XL Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego

24 kwietnia br. o godzinie 11.00. Dzień otwarty w XL Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego, ul. Platynowa...

Dzień otwarty w III Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Sowińskiego

24 kwietnia br. o godzinie 11.00. Dzień otwarty w III Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Sowińskiego, ul. Rogalińska 2 w Warszawie...