„Świetlica Marzeń” w Szkole Podstawowej nr 234 im. Juliana Tuwima

W środę 9 czerwca br. odbyła się symboliczna uroczystość otwarcia „Świetlicy Marzeń” w Szkole Podstawowej nr 234 im. Juliana Tuwima. Wzięły w niej udział dzieci z klasy 3b z nauczycielem świetlicy, przedstawiciele Rady Rodziców oraz Pani Hanny Krupy, dyrektora szkoły.

Rodzice opowiedzieli o tym, jak im się udało zrealizować pomysły dzieci na spędzanie wolnego czasu,  tak że powstała kolorowa, nowoczesna świetlica z różnymi miejscami do zabawy i odpoczynku. Znalazł się w niej podświetlany kącik czytelniczy, plastyczny, z grami planszowymi, z tablicą magnetyczną i do układania klocków lego oraz miejsce do interaktywnych gier – magiczny dywan.   Wszystko po to, aby dzieci mogły aktywnie i twórczo spędzać czas po lekcjach w ładnie zaprojektowanym i funkcjonalnym wnętrzu. Nie udałoby się tego zrobić bez ogromnego zaangażowania Rodziców naszej szkoły.

Dzieci są zachwycone nową świetlicą i podziękowały za nią w formie braw, własnoręcznie zrobionych upominków złożonych na ręce przedstawicieli Rady Rodziców oraz magicznych słów „DZIĘKUJEMY”.

Data opublikowania: 10:03, 11 czerwca 2021

Kategorie: ,

Inne aktualności

Znamy wyniki 8. edycji budżetu obywatelskiego

Wolanie wybrali na co chcą przeznaczyć ponad 5 mln. 240 tys. zł. w 8. edycji budżetu obywatelskiego. Przy okazji mieszkańcy tej dzielnicy zdobyli laur dla najaktywniejszych pośród głosujących w całym mieście. Plebiscyt zdominowały projekty związane z zielenią.  W tym roku na Woli, podobnie jak...

Więcej
Czternasta Wolska Akademia Kajakowa

Startuje 14. Wolska Akademia Kajakowa

Po raz czternasty Fundacja Ave zaprasza mieszkańców do udziału w spływach kajakowych, które co roku cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Na...

Wolscy Olimpijczycy. Od Kusocińskiego do Drzyzgi i Łomacza.

Od 21 lipca do 8 sierpnia w Tokio rywalizować będą o medale olimpijskie sportowcy z całego świata. Wśród nich będą...