Budżet Obywatelski

VIII edycja budżetu obywatelskiego na rok 2022

Projekty do VIII edycji budżetu obywatelskiego na 2022 rok można składać do 25 stycznia 2021 roku

Kwota przeznaczona do dyspozycji mieszkańców w ramach VIII edycji budżetu obywatelskiego na rok 2022 wynosi 93 575 094.00 zł.

Kwota przeznaczona na budżet obywatelski na Woli to 5 240 205,00 zł.

Limit na projekt: 1 048 041.00 zł

Informacje i pomoc w składaniu projektów

Wszelkich informacji dotyczących budżetu obywatelskiego oraz pomocy w składaniu projektów udzielają Koordynatorki Budżetu Obywatelskiego w Dzielnicy Wola od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod numerami telefonów 22 4435794 i 22 4435795 oraz mailowo bo.wola@um.warszawa.pl

Dyżury telefoniczne

Koordynatorki zapraszają Mieszkańców w styczniu na dyżury telefoniczne pod wyżej wymienionymi numerami telefonów:

  • w środę 13 stycznia 2021 w godz. 16-18
  • w środę 20 stycznia 2021 w godz. 16-18
  • w poniedziałek 25 stycznia 2021 w godz. 16-18

Można kontaktować się również bezpośrednio z wyznaczonymi pracownikami merytorycznymi w godzinach pracy Urzędu/Jednostek. Lista pracowników dostępna poniżej oraz na facebooku budżetu obywatelskiego Woli tutaj

Maraton pisania projektów

MARATON PISANIA PROJEKTÓW (wyłącznie telefoniczny lub mailowy) – 13 stycznia 2021 w godz. 14-16. W tym czasie wszyscy pracownicy będą do dyspozycji Mieszkańców.

Zachęcamy do najłatwiejszej formy składania projektów – przez internet na stronie: kliknij tutaj Pomysły można złożyć również w formie papierowej (do 25 stycznia należy dostarczyć je do urzędu dzielnicy lub Centrum Komunikacji Społecznej).

Zachęcamy również do odwiedzenia miejskiej strony budżetu obywatelskiego tutaj

Harmonogram budżetu obywatelskiego na 2021 rok

Zgłaszanie projektów – od 1 grudnia 2020 r. do 25 stycznia 2021 r.
Ocena projektów – od 26 stycznia do 4 maja 2021 r.
Składanie odwołania od niedopuszczenia projektów do głosowania – od 4 do 11 maja 2021 r.,
Głosowanie mieszkańców na projekty od 15 do 30 czerwca 2021 r.
Podanie do publicznej wiadomości wyników głosowania – 15 lipca 2021 r.

Jednostka merytoryczna Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon
Biblioteka Publiczna Agnieszka Gołębiewska agnieszka.golebiewska@bpwola.waw.pl

 

22 838 37 91
Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Justyna Kacprzak jkacprzak@dbfo-wola.waw.pl  

22 53 56 137

OSiR Wola Maciej Bartosiak mbartosiak@osirwola.pl 22 636 70 45 w.2
Wolskie Centrum Kultury Artur Trojanek a.trojanek@wck-wola.pl 609 493 464
Wydział Architektury i Budownictwa Ewa Dworecka-Zakrzewska

Krzysztof Waręski

Edworecka@um.warszawa.pl

kwareski@um.warszawa.pl

22 44 35 781

22 44 35 782

 

Wydział Gospodarki i Obrotu Nieruchomościami Ewa Dzieszuk

Dorota Słotnicka

 

Edzieszuk@um.warszawa.pl

dslotnicka@um.warszawa.pl

 

22 44 35 924

22 44 35 913

Wydział Informatyki  

Mateusz Walicki

 

M.walicki@um.warszawa.pl 22 44 35 664
Wydział Infrastruktury Drogowej Krzysztof Denis

Adam Marcinkiewicz

Robert Masiarz

Ireneusz Nazarczuk

Jacek Woźniak

kdenis@um.warszawa.pl

amarcinkiewicz@um.warszawa.pl

Rmasiarz@um.warszawa.pl

Inazarczuk@um.warszawa.pl

jacek.wozniak@um.warszawa.pl

22 44 35 727

22 44 35 733

22 44 35 726

22 44 35 732

22 44 35 730

 

Wydział Inwestycji Kubaturowych Przemysław Majewski

Barbara Artyszewicz

Andrzej Ferdyn

p.majewski@um.warszawa.pl

bartyszewicz@um.warszawa.pl

aferdyn@um.warszawa.pl

22 44 35 736

22 44 35 722

22 32 56 622

Wydział Kultury Katarzyna Kosińska

Anna Bartnik

Mirosław Szwed

k.kosinska2@um.warszawa.pl

abartnik@um.warszawa.pl

mszwed@um.warszawa.pl

22 44 35 624

22 32 56 611

22 44 35 657

Wydział Ochrony Środowiska Lena Herman

Beata Sieprawska-Wiśniewska

Marta Polkowska

lherman@um.warszawa.pl

beata.wisniewska2@um.warszawa.pl

Mpolkowska@um.warszawa.pl

 

22 44 35 631

22 44 35 629

22 32 56 615

 

Wydział Oświaty i Wychowania Sylwia Ratajczak

Katarzyna Gajewicz

Magdalena Nowak

sratajczak@um.warszawa.pl

Kgajewicz@um.warszawa.pl

Magdalena.nowak@um.warszawa.pl

22 44 35 678

22 44 35 669

22 44 35 681

Wydział Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości  

Łukasz Mieszczyński

 

lmieszczynski@um.warszawa.pl   22 44 35 883
Wydział Sportu, Promocji
i Komunikacji Społecznej
       Sławomir Nosowicz

Jolanta Piątkowska

 

snosowicz@um.warszawa.pl

j.piatkowska@um.warszawa.pl

 

 

22 44 35 896

22 44 35 765

 

 

Wydział Spraw Społecznych
i Zdrowia
Izabela Musiał

Izabela Cieplińska

Daniel Pasiński
Joanna Goździelewska

imusial@um.warszawa.pl

ext.icieplinska@um.warszawa.pl

dpasinski@um.warszawa.pl
jgozdzielewska@um.warszawa.pl

22 44 35 753

22 44 35 755

22 44 35 759
22 44 35 758

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami           Robert Warat

 

 

rwarat@zgnwola.waw.pl

 

 

723 245 935

 

 

Koordynatorzy Budżetu Obywatelskiego w Dzielnicy Wola
Magdalena Antonik tel. 22 443 57 95; Katarzyna Stanikowska tel. 22 443 57 94
mail: bo.wola@um.warszawa.pl