Świadczenie usług z zakresu zimowego i letniego oczyszczania dróg gminnych, dróg wewnętrznych, chodników i miejsc parkingowych w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego (SPPN), na terenie miasta stołecznego Warszawy, będących w zarządzie Dzielnicy Wola (numer postępowania: 30/ZP/19).

Tytuł Świadczenie usług z zakresu zimowego i letniego oczyszczania dróg gminnych, dróg wewnętrznych, chodników i miejsc parkingowych w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego (SPPN), na terenie miasta stołecznego Warszawy, będących w zarządzie Dzielnicy Wola (numer postępowania: 30/ZP/19).
Treść

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wola, al. „Solidarności” 90, 01-003 Warszawa, tel. (22) 4435685, 686, www.wola.waw.pl; e-mail: zp.wola@um.warszawa.pl; zaprasza do składania ofert w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego: Świadczenie usług z zakresu zimowego i letniego oczyszczania dróg gminnych, dróg wewnętrznych, chodników i miejsc parkingowych w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego (SPPN), na terenie miasta stołecznego Warszawy, będących w zarządzie Dzielnicy Wola (numer postępowania: 30/ZP/19).

 

Postępowanie prowadzone jest na platformie zakupowej dostępnej pod adresem:

 

https://umw.ezamawiajacy.pl/pn/umw/demand/notice/public/5503/details

 

Na platformie zakupowej znajduje się dokumentacja postępowania, w tym: ogłoszenie o zamówieniu i specyfikacja istotnych warunków zamówienia (SIWZ) wraz z załącznikami.

 

Tryb Przetarg nieograniczony
Rodzaj Usługi
Wartość (limit): Postępowanie o wartości powyżej 221 000 euro
Telefon: 22 443 56 85; 22 443 56 86
Fax:
E-mail: zp.wola@um.warszawa.pl
Data zamieszczenia postępowania: 2019-05-14
Termin składania ofert: 2019-06-18 09:00
Data wprowadzenia informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty: -
Pliki:
Data zamieszczenia postępowania: 2019-05-14

Inne aktualności

Letni Piknik Sąsiedzki na Ulrychowie

Orzeźwiająca lemoniada, swojska kiełbasa z grilla, ulrychowskie gofry na tysiąc sposobów i sąsiedzka atmosfera od juniora do seniora – tak w sobotę Partnerstwo na Ulrychowie zainicjowało wspólnie z mieszkańcami działania pobudzające lokalna społeczność. Letni Piknik Sąsiedzki odbył się w domu oraz ogrodzie Domu Sąsiedzkiego...

Więcej

Spotkania z kulturą dla najmłodszych

Od 23 czerwca do 8 września w każdą niedzielę, od 14:30 do 17:30, zapraszamy na cykl imprez artystycznych dla dzieci...

Warszawa w kwiatach i zieleni

Pół tysiąca kwiatów oraz kilka tysięcy nasion trafi do chętnych w ramach Rowerowego Rozdania Roślin. Przez cały czerwiec w różnych...